«علی روح الامین» هنرمند انقلابی:

حاج قاسم قهرمان کودکان است/ معرفی شهید سلیمانی نیاز به پیوست‌های فرهنگی متعدد دارد.

«محمد روح الامین» طراح و گرافیست هنرمند در بازدید از غرفه انتشارات «مکتب حاج قاسم» از شهید سلیمانی به عنوان قهرمان دوست داشتنی کودکان یاد کرد و بر استمرار کار فرهنگی ارزشمند برای این گروه از مخاطبان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم، در پنجمین روز فعالیت نمایشگاه سی و چهارم کتاب تهران و غرفه انتشارات «مکتب حاج قاسم» در کنار دیگر ناشران اما با رنگ و بویی متفاوت بواسطه حضور پرشمار بازدیدکنندگان در ساعات عصرگاهی پذیرای چهره هنرمندی بود که حاج قاسم در آثار هنری اش جایگاه ویژه دارد.

«محمد روح الامین» طراح، گرافیست و هنرمند انقلابی لحظات کوتاهی را مهمان انتشارات مکتب حاج قاسم بود و از دغدغه‌هایش گفت.

به اعتقاد این چهره هنری، شهید سلیمانی با آن ویژگی‌های بصری خاص به واقع قهرمان دوست داشتنی کودکان و نوجوانان است و به این واسطه هرچه در این حوزه بیشتر کار تولید شود، نتیجه بخش‌تر خواهد بود.

روح الامین با استناد به معنویات اخیر رهبری انقلاب در خصوص تاکید بر اهمیت کار در حوزه کودک و نوجوان اظهار داشت: چیزی که باید تربیت شود و اثرگذار خواهد بود، بدون شک بخش کودک و نوجوان است. این گروه سنی با گذشت اندک زمانی تبدیل به قشر جوان و اثرگذار جامعه خواهد شد و بنابراین توجه به تولید اثر در این حوزه ضرورت دارد‌.

این هنرمند انقلابی تاکید کرد: واقعیت این است که شهید سلیمانی با این گستره اثرگذاری در ایران و جهان، نیاز به پیوست‌های فرهنگی متعدد، مستمر و بدون وقفه دارد . البته نباید این نکته را از نظر دور داشت که تولیدات هنری فنی، به نوعی مدیریت شده صورت گیرددیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان جشنواره داستان کوتاه جان فدا