مبارزه حاج قاسم علیه داعش فراموش نخواهدشد

وزیر امور خارجه در نشست شورای حقوق بشر گفت: جمهوری اسلامی ایران تا سپردن مقامات عامل و مباشر در به شهادت رسانیدن شهید سلیمانی به دست عدالت از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از فارس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پنجاه و دومین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو تاکید کرد: برای ما احترام به حقوق بشر و کرامت انسانی یک ارزش اساسی است که ریشه در رسوم و باور‌های ملی و اعتقادات مذهبی ما دارد و به طور جدی در اعتقادات مذهبی ما نهفته است.

امیرعبداللهیان همچنین افزود: ایران همواره در خط مقدم مبارزه با تروریسم بوده است، منطقه ما مجاهدت‌های شهید سردار سلیمانی علیه داعش را فراموش نخواهد کرد. جمهوری اسلامی ایران تا سپردن مقامات عامل و مباشر در به شهادت رسانیدن شهید سلیمانی به دست عدالت از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه نقض سیستماتیک حقوق بشر و جنایت علیه بشریت توسط رژیم صهیونیستی باید فورا متوقف شود، گفت:مکانیسم‌های حقوق بشری سازمان ملل تا زمانی که فلسطین تحت اشغال باشد و جنایت اسرائیل ادامه یابد، باورپذیر نیست.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان جشنواره داستان کوتاه جان فدا