هنر شهید سلیمانی جذب حداکثری بود/ جهاد تبیین را باید از شهید سلیمانی آموخت

سردار «اهوازیان» با اشاره به اینکه شهید سلیمانی با همه اقشار ارتباط سازنده داشت و جهاد تبیین را باید از او آموخت، گفت: هنر شهید سلیمانی جذب حداکثری بود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از دفاع پرس، سردار «عبدالفتاح اهوازیان» همرزم شهید سلیمانی، کارشناس جبهه مقاومت و از فرماندهان دفاع مقدس در گفت‌وگو اظهار داشت: شهید سلیمانی ارتباط بسیار موثری با اقشار مختلف مردم و به ویژه نسل جوان داشت و همین ارتباط دوستانه باعث تحول بسیاری از افرادی شده بود که چه بسا در نگاه اول تصور می‌شد آن‌ها نسبتی با انقلاب ندارند، اما شهید سلیمانی ثابت کرد که آن‌ها در صورت بهره‌مندی از محتوای فکری ارزشی، حتی جانشان را نیز به انقلاب اهدا خواهند کرد.

وی همچنین افزود: افرادی چون شهید مجید قربانخانی تحول‌ یافته مکتب شهید سلیمانی بودند و این هنر حاج قاسم بود که گوهر درونی انسان‌ها را کشف می‌کرد و به آن‌ها میدان می‌داد تا آن‌ها را بیابند و آن را جلا دهند.

سردار اهوازیان با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی احترام ویژه‌ای برای خانواده شهدا قائل بود، تصریح کرد: بار‌ها به چشم خود دیده بودم شهید سلیمانی دست و پای پدران شهدا را می‌بوسد و این گویای روح بزرگ و افتادگی ابرمردی است که تمام دنیا عظمتش را می‌ستودند.

همرزم شهید سلیمانی با اظهار اینکه جهاد تبیین امروز در الویت تمام فعالیت‌های فرهنگی قرار دارد، تصریح کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی اگر امروز ما روایت نکنیم دشمن به دروغ روایت خواهد کرد و این وظیفه ما است که سیره شهدا را برای مردم بازگو کنیم و عظمت فعالیت آن‌ها را برای آن‌ها و به ویژه نسل جوان تشریح و تبیین کنیم.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان جشنواره داستان کوتاه جان فدا