قدردانی خانواده شهید سلیمانی از قهرمانان پارالمپیک کاروان «سردار دل‌ها»

طی پیامی صورت گرفت؛

قدردانی خانواده شهید سلیمانی از قهرمانان پارالمپیک کاروان «سردار دل‌ها»

خانواده شهید سلیمانی در پیامی، از ورزشکاران افتخارآفرین جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ ، که با نام «سردار دل‌ها» در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند، قدردانی کردند.
پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سلیمانی (soleimani.ir) متن کامل این پیام را به شرح زیر منتشر می‌کند.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
ورزشکاران افتخارآفرین جمهوری اسلامی ایران در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

به سهم خود و به‌عنوان خانواده شهید قاسم سلیمانی از شما سپاسگزاریم؛ چه آنجا که افتخار آفریدید و پرچم وطن را برافراشتید و چه آنجا که در نام کاروانتان یاد سردار دل‌های ملت را پاس داشتید و این‌چنین در میدانِ جهانیِ افتخار، یاد «مرد میدان» را سر دست گرفتید. مردی که برای صلح، سلاح حمایل کرد و بی‌قرار در دشت و کوه، در آرزوی آرامش انسان بود و جهانی را می‌خواست که هیج مظلومی در آن بی‌تاب و پناه نباشد.
و این «کاروان سرافراز» که شما نامش را «سردار دل‌ها» برگزیدید، کاروان جوانمردان و شیرزنانی است که قدر را می‌شناسند و شما میراث‌داران پرچمی هستید که برای افراشتنش خون دل‌ها خورده‌شده و چه شکوهی است آنجا که در میدان پهلوانی‌تان این سه رنگ مقدس بر تارک افتخار می‌درخشد. یقین که قدر تلاش شما و همتتان با خدای عالم است. یاد سرباز وطن را پاس داشتید و خداوند پاسدار اجرتان باشد.

با آرزوی درخشش و موفقیت همیشگی شما قهرمانان و عزت روزافزون برای ایران عزیز و با سپاس از همه مربیان، دست‌اندرکاران و مسئولان کاروان سردار دل‌ها به‌ویژه برادر عزیز حاج محمود خسروی‌وفا.
خانواده شهید قاسم سلیمانی

پویش تولیدات محتوای مردمی / از حاج قاسم بگو