آموزش و پرورش حاج قاسم را به عنوان یک الگوی دوست داشتنی به دانش آموزان معرفی کند

حسن‌پوربیگلری:

آموزش و پرورش حاج قاسم را به عنوان یک الگوی دوست داشتنی به دانش آموزان معرفی کند

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: حاج قاسم مراقب بود خلاف شرع حتی در میدان نبرد انجام نگیرد، مثلا در مقابله با اشرار تاکید داشت به زن و بچه اشرار آسیبی نرسد.

شهباز حسن‌پوربیگلری با حضور در غرفه انتشارات مکتب حاج قاسم در دومین روز برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اظهار کرد: با وجود همه کارهایی که تاکنون در مورد شهید سلیمانی انجام شده، هنوز ابعاد وجودی حاج قاسم شناخته نشده است.
وی گفت: حاج قاسم خودش را وقف مردم کرد و در عین مهربانی، در میدان نبرد به تکلیف خود عمل می‌کرد.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی افزود: حاج قاسم مراقب بود خلاف شرع حتی در میدان نبرد انجام نگیرد، مثلا در مقابله با اشرار تاکید داشت به زن و بچه اشرار آسیبی نرسد.
حسن‌پوربیگلری ادامه داد: شهید سلیمانی به معنای واقعی خلیفه‌الله است. ایشان در حفظ بیت‌المال بسیار مراقبت کرده و در ولایت‌مداری و شجاعت در میدان نبرد فرماندهی لایق و پیشتاز بوده است.
وی عنوان کرد: بودجه‌ای مجلس برای حاج قاسم اختصاص داد که خانواده ایشان با دوراندیشی قبول نکردند و خواستار اختصاص این بودجه به امور مردم شدند.
وی با تاکید بر اینکه سازمان‌های متولی کاری در شان معرفی حاج قاسم انجام نداده‌اند، افزود: وزارت آموزش و پرورش باید این الگوی دوست‌داشتنی را در کتب درسی به دانش‌آموزان معرفی کند.
وی بیان کرد: مردم در جغرافیای جبهه مقاومت خاطرات زیادی از شهید حاج قاسم سلیمانی دارند. مکتب حاج قاسم در جهان اسلام و حتی سایر ملل، آزادی‌خواهان بسیاری را به خود جذب کرده است.

پویش تولیدات محتوای مردمی / از حاج قاسم بگو