ملت ها به اسطوره نیاز دارند/ مراقب آثار ضعیف در مورد حاج قاسم باشیم

داود امیریان:

ملت ها به اسطوره نیاز دارند/ مراقب آثار ضعیف در مورد حاج قاسم باشیم

داود امیریان از نویسندگان حوزه کتاب کودک که آثاری با محتوای دفاع‌مقدس باحضور در غرفه انتشارات مکتب حاج‌قاسم گفت:بهترین آثار درمورد شهیدسلیمانی باید ساخته شود

داود امیریان از نویسندگان حوزه کتاب کودک که آثاری با محتوای دفاع‌مقدس در این حوزه به قلم وی منتشر شده است در دومین روز از سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در غرفه انتشارات مکتب حاج‌قاسم حاضر و درباره آثار منتشرشده در زمینه شخصیت شهید سلیمانی با خبرنگار پایگاه مکتب شهید سلیمانی به گفتگو نشست.
وی در این گفتگو با اشاره به شعار برخی افراد درباره ساخت فیلم و سریال و نوشتن کتاب گفت: باید کار ماندگاری را با صبر انجام داد؛ زیرا هر ملتی به اسطوره و قهرمان نیاز دارد.
این نویسنده کودک و نوجوان در ادامه با تأکید بر اینکه نباید در حق حاج‌قاسم اجحاف و کتاب‌سازی کنیم، گفت: باید مراقب خاطراتی که مستند نیست و همچنین ساخت تندیس و آثار ضعیف باشیم.
این نویسنده کرمانی حوزه کودک و نوجوان اظهار داشت: بهترین آثار درمورد شهیدسلیمانی باید ساخته شود و افراد توانمند و متخصص برای این بخش داریم که باید پای کار بیایند.
امیریان با بیان اینکه زندگی حاج‌قاسم به حدی جذاب است که مردم دوست دارند با شیوه زندگی، اخلاق و رفتار حاج‌قاسم هرچه بیشتر آشنا شوند، بیان کرد: حاج‌قاسم با قدرت‌های بسیار خطرناک جنگید و شر فتنه داعش را از سر ما کم کرد.
وی  به برخی جذابیت‌های شخصیت حاج‌قاسم برای تهیه محتوا اشاره کرد و گفت: شیک‌پوشی، زیبایی چشمان که فر ایزدی داشته و نظم حاج‌قاسم در عین سادگی برای مردم جذابیت دارد.

پویش تولیدات محتوای مردمی / از حاج قاسم بگو