شهید سلیمانی متعلق به همه ملت ایران است

سعید لیلاز:

شهید سلیمانی متعلق به همه ملت ایران است

یک استاد دانشگاه گفت: عظمت حاج قاسم با آشنایی بیشتر مردم با ایشان، بیشتر و بیشتر خواهد شد

سعید لیلاز با حضور در غرفه انتشارات مکتب حاج قاسم، اظهار کرد: پیش داوری موجب بروز خیلی از مشکلات در جامعه می‌شود.

این چهره اصلاح طلب با بیان اینکه حاج قاسم خودش را متعلق به هیچ جناحی نمی‌دانست و هیچ‌کس نمی‌تواند او را مصادره کند، گفت: شهید سلیمانی متعلق به همه ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد: یک ملت باید بسیار زمان بگذراند تا یک شخصیت بزرگ و باعظمت همچون حاج قاسم را در خود ببیند.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه حاج قاسم پیچیدگی‌های غرب آسیا را می‌فهمید و موزائیک این منطقه  را می‌شناخت، عنوان کرد: شهید سلیمانی خودش را وقف کارش کرده است.

لیلاز ادامه داد: هیچ‌کس برای گرایش سیاسی خاصی نباید نام شهید سلیمانی را مصادره کند. نباید کاری کنیم که مفاهیم ارزشی زیر سئوال برود.

این فعال اصلاح طلب گفت: کسانی که در جبهه بوده‌اند و ترکش خمپاره گلو و پهلو هم‌رزم و دوستشان را پاره کرده، مفهوم جانباز و شهید را می‌فهمند.

وی تاکید کرد: مفهوم حاج قاسم سلیمانی، شهید و بسیج برای من مقدس است. شهید سلیمانی کار اسطوره‌ای آرش کمان‌گیر را اجرا کرد و اگر هر شهروند ایرانی بفهمد حاج قاسم چکار کرد، جنبه‌های عظمت وی بیشتر و بیشتر مشخص می‌شود.

لیلاز تصریح کرد: شهید سلیمانی قبل از اینکه به جمهوری اسلامی تعلق داشته باشد، یک ميليون بار به انقلاب اسلامی و قبل از انقلاب اسلامی یک میلیون بار به ایران تعلق دارد. حاج قاسم نیاز به معرفی غیر از حقیقت خودش ندارد.

این استاد دانشگاه متذکر شد: ما از سال‌ها قبل می‌دانستیم حاج قاسم چه عظمتی دارد. شهید سلیمانی خودش را متعلق به هیچ جناحی ندانست. در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم، بزرگ‌ترین بدرقه تاریخ اتفاق افتاد و حاج قاسم در طول تاریخ در جایگاه واقعی خود قرار می‌گیرد. حاج قاسم در خاطره ملت ایران باقی مانده و باقی می‌ماند.

به گفته وی، مردم به‌خوبی تفاوت خوب و بد را می‌فهمند و ملت ایران قدردان فرزندان خود هستند.

وی در پایان گفت: نباید با داعیه طرفداری از حاج قاسم افراط و تفریط صورت بگیرد

پویش تولیدات محتوای مردمی / از حاج قاسم بگو