هنر ابزاری مناسب برای نشان دادن عظمت مکتب حاج قاسم

مجتبی رحماندوست :

هنر ابزاری مناسب برای نشان دادن عظمت مکتب حاج قاسم

نماینده اسبق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معرفی حاج قاسم با آثار فاخر و دارای لایه‌های هنری را مورد تاکید قرار داد و گفت: فرهنگ مکتب حاج قاسم باید به بهترین شکل معرفی شود.

مجتبی رحماندوست امروز پنج‌شنبه با حضور در غرفه انتشارات مکتب حاج قاسم واقع در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، گفت:  تصویر حاج قاسم این روزها قاب عکس خانههای مردم شده است و رسیدن به این جایگاه در واقع نشان دهنده محبوبیت بسیار زیاد و مقبولیت همه‌جانبه است.
وی با تاکید بر اینکه تعریف از حاج قاسم مشمول اغراق نیست، ادامه داد: تشییع حاج قاسم یک مراسم باشکوه و بی‌نظیر بود که اوج احساسات مردم را نشان داد.
این جانباز دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه حاج قاسم یک مکتب است و هنر یک ابزار مناسب  برای نشان دادن عظمت مکتب حاج قاسم است، تصریح کرد: هنر در واقع انتقال حس تجربه شده است و تحلیل، گزارش و همه کارها برای معرفی مکتب حاج قاسم، باید با زبان هنر باشد تا در آینده نیز به نسل‌های بعد انتقال پیدا کند.
رحماندوست خاطرنشان کرد: جامعه امروز و فردا نیاز به معرفی فردی همچون شهید سلیمانی دارد که با مطالب و آثار فاخر و دارای لایه‌های هنری باید این مهم انجام بگیرد تا بتواند به بهترین شکل، فرهنگ مکتب حاج قاسم را معرفی شود.

پویش تولیدات محتوای مردمی / از حاج قاسم بگو