مکتب حاج قاسم معرف فرهنگ ایثار و راه‌حل مشکلات امروز کشور است

عیسی زارع‌پور :

مکتب حاج قاسم معرف فرهنگ ایثار و راه‌حل مشکلات امروز کشور است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مکتب حاج قاسم را معرف فرهنگ ایثار دانست و گفت: فرهنگ ایثار چیزی جز خدمت به مردم نيست تا براساس آن مشکلات مردم را حل کنیم.

عیسی زارع‌پور امروز پنج‌شنبه در غرفه انتشارات مکتب حاج قاسم واقع در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافت و گفت: تفکر شهید سلیمانی در جامعه جاری و ساری است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: نوجوانان و جوانان نسل حاضر حاج قاسم را دیده‌اند و همین موضوع سخن گفتن در مورد ایشان را نسبت به دوران دفاع مقدس راحت‌تر می‌کند.
وی با تصریح بر اینکه تشریح دوران دفاع مقدس برای نسل نوجوان و جوان امروز کار سختی است، متذکر شد: دلیل آن‌را چنین می‌توان عنوان کرد که ادراکی نسبت به این برهه تاریخی ندارند.
وی خاطرات مردم از بزرگواری و شخصیت شهید سلیمانی را اتفاقی مثبت برشمرد و افزود: نسل فعلی شهید سلیمانی را درک کرده‌اند و این ظرفیت بزرگی است که در اختیار ما قرار دارد تا منش و مکتب حاج قاسم را ترویج کنیم.
وی مکتب حاج قاسم را معرف فرهنگ ایثار دانست و گفت: فرهنگ ایثار چیزی جز خدمت به مردم نيست، مقوله‌ای که بدان بسیار نیاز داریم تا براساس آن و با تلاش شبانه‌روزی بتوانیم مشکلات مردم را حل کنیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد کتاب "از چیزی نمی‌ترسیدم"، گفت: این کتاب را در منزل داریم و آن را چند بار تاکنون مطالعه کرده‌ایم.

پویش تولیدات محتوای مردمی / از حاج قاسم بگو