جوانان زیادی در پاکستان علاقه‌مند به مطالعه در مورد شهید سلیمانی هستند

ظهیر الحسن کربلایی:

جوانان زیادی در پاکستان علاقه‌مند به مطالعه در مورد شهید سلیمانی هستند

مدیر انتشارات الولایه پاکستان گفت: جوانان زیادی در پاکستان علاقه‌مند هستند در مورد زندگی، اعتقادات و رشادت های شهید سلیمانی مطالعه کنند.

ظهیر الحسن کربلایی امروز پنج‌شنبه درغرفه انتشارات مکتب حاج قاسم واقع در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافت و گفت: از سال ۲۰۱۵ کتاب‌های دوران دفاع مقدس ایران را در پاکستان ترجمه می‌کنیم.
مدیر انتشارات الولایه پاکستان با بیان اینکه استقبال بسیار خوبی از این کتاب‌ها انجام گرفته است، افزود: علاقه و اشتیاق بسیار زیادی برای مطالعه کتاب‌هایی در مورد شهید سلیمانی در پاکستان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه جوانان زیادی در پاکستان علاقه‌مند هستند در مورد زندگی، اعتقادات، رشادت‌ها و فرماندهی نظامی شهید سلیمانی مطالعه کنند، تصریح کرد: برای کودکان و نوجوانان هم پاسخ به پرسش‌هایی در مورد  شهید سلیمانی جذاب است.
مدیر انتشارات الولایه پاکستان برای ترجمه آثار و کتب‌ مختلف در مورد شهید سلیمانی اعلام آمادگی کرد و گفت: می‌توانیم در این زمینه با مکتب حاج قاسم همکاری داشته باشیم.
وی خاطرنشان کرد: در پاکستان مسابقات پرسش و پاسخ با اهدای جایزه به نفرات برتر از بین کتاب‌های دفاع مقدس و مذهبی برگزار می‌کنیم.

پویش تولیدات محتوای مردمی / از حاج قاسم بگو