هم‌زمان با آغاز نمایشگاه کتاب تهران؛

غرفه انتشارات مکتب حاج قاسم فعالیت خود را آغاز کرد

غرفه مکتب حاج قاسم وابسته به بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی با معرفی و عرضه ۵ اثر در وصف سردار دلها و در بخش فرهنگی با معرفی ۱۴ اثر برگزیده پیرامون زندگی و شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی در نمایشگاه حضور یافته است.

غرفه مکتب حاج قاسم سلیمانی هم‌زمان با سی و سومین دوره نمایشگاه بینالمللی کتاب تهران در بخش فروش؛ با عرضه ۵ اثر (سربازنامه، از چیزی نمیترسیدم، سردار سربداران، سروِ روان و فصلنامه قاسم ) و در  بخش فرهنگی ؛ با معرفی  ۱۴ اثر برگزیده پیرامون زندگی و شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی (از بین ۵۰۰ اثر) تمهید شده فعالیت خود را آغاز کرد.

استقبال علاقه مندان و اصحاب فرهنگ

در اولین روز نمایشگاه علاقهمندان و اصحاب فرهنگ با حضور  در غرفه مکتب حاج قاسم، دقایقی را به مطالعه آثار موجود پرداخته و کتابهای مورد علاقه خود را خریداری کردند. همچنین اصحاب رسانه به کسب اطلاعات مورد نیاز خود درباره انتشارت و آثار منتشر شده درباره این شهید والا مقام  پرداختند.

بازدید اعضای شوارای عالی استان ها

اعضای شوارای عالی استان ها نیز  با حضور در غرفه انتشارات مکتب حاج قاسم ،کتاب ازچیزی نمی ترسیدم(زندگی نامه خودنوشت شهید سلیمانی) را مورد تمجید قرار دادند و آن را اثری ماندگار و خواندنی عنوان کردند.

برگزاری نشست بایستههای پژوهش در زندگی و زمانه شهید سلیمانی 

نشست اول از سلسله نشستهای انتشارات مکتب حاج قاسم با عنوان بایستههای پژوهش در زندگی و زمانه شهید سلیمانی هم در روز اول با حضور میهمانان از جمله گلعلی بابایی، محسن پرویز،  جواد کلاتهعربی و پژوهشگران، نويسندگان و علاقهمندان برگزار شد.

پویش تولیدات محتوای مردمی / از حاج قاسم بگو