آثار فاخر رسانه‌ای پیرامون شخصیت و منش رفتاری حاج قاسم تولید شود

معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم تولید برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این سردار بزرگ اسلام در ذهن مردم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، آیین اختتامیه سومین جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد برگزار و صاحبان آثار برگزیده تجلیل شدند.

بازدید از نمایشگاه و دیدار با محمدکاظم آل صادق سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد از جمله برنامه‌های معاون امور مطبوعاتی در این جشنواره بود.

فرشاد مهدی‌پور در حاشیه این مراسم و در گفتگو با رسانه‌های حاضر، تولید آثار فاخر و ارزشمند هنری و رسانه‌ای پیرامون شخصیت و منش اخلاقی و رفتاری حاج قاسم را بسیار ضروری دانست و با اشاره به لزوم مقابله با برخی داستان‌پردازی‌ها که عمدتا ساخته و پرداخته رسانه‌های وابسته‌ی غربی است، گفت: در مقابل، هنرمندان و فعالان رسانه‌ای ما وظیفه دارند با خلق آثار فاخر و درخور توجه خود، به مقابله با این وارونه‌نمایی‌ها برخاسته و یاد و خاطره حاج قاسم و دیگر قهرمانان ملی و میهنی را بیش از پیش در ذهن مردم زنده نگاه دارند.

جشنواره «رهبران پیروزی و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی» همه‌ساله از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد، در سه محور ادبی، هنری و رسانه‌ای برگزار می‌شود.

شرکت ‎کنندگان در این جشنواره، طی فراخوانی که در ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس منتشر شده است، تولیدات فکری و ادبی خود را با الهام‌گرفتن از راهی که این دو شهید مقاومت پیموده‌اند، ارائه کرده‌اند.

عناوین تولیدات فرهنگی و ادبی ارائه شده در این جشنواره شامل «زندگی شهدای مقاومت و قهرمانان مبارزه با تروریسم جهانی»، «پیام شهدای مقاومت در پیروزی حق و دفاع از حقوق مظلومان» و «نقش شهدای مقاومت در نشر فرهنگ مقاومت و شهادت» بوده است.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس