اجرای عدالت در پرونده ترور سرداران مبارزه با تروریسم نباید مشمول مرور زمان شود

رئیس جمهور در دیدار رئیس شورای‌عالی قضایی عراق تاکید کرد اجرای عدالت در پرونده ترور سرداران مبارزه با تروریسم نباید مشمول مرور زمان شود.

به گزارش بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از ایرنا، حجت الاسلام ابراهیم رئیسی عصر سه‌شنبه در دیدار «فائق زیدان» رئیس شورای‌عالی قضایی عراق، با اشاره به توضیحات وی درباره پیگیری پرونده ترور سرداران مقاومت گفت:‌ اراده دولت و نظام قضایی عراق در پیگیری پرونده جنایت هولناک آمریکایی‌ها در ترور شهیدان سلیمانی و ابومهدی المهندس و سپردن آمران،‌ مباشران و عاملان این جنایت به دست عدالت برای ما روشن است.

دکتر رئیسی با تاکید بر اینکه اجرای عدالت در پرونده ترور سرداران مبارزه با تروریسم نباید مشمول مرور زمان شود، اظهار داشت: پیگیری این پرونده تا حصول نتیجه نشان خواهد داد که ایران و عراق در اجرای عدالت، در قبال کسانی که به هیچ میثاق و پیمانی پایبند نیستند، هیچ ملاحظه‌ای ندارند.

«فائق زیدان» رئیس شورای‌عالی قضایی عراق نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت گسترش روابط و همکاری‌های قضایی با جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: یکی از مهمترین مصادیق همکاری قضایی دو کشور همسایه و برادر، محاکمه همه افرادی است که در جنایت تروریستی به شهادت رساندن سرداران مبارزه با ترویسم مشارکت داشتند.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس