امروز نتایج مجاهدت‌های حاج قاسم سلیمانی را در غزه می‌بینیم

معاون قوه قضائیه گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی اهل کرمان بود و عزم و اراده قوی داشت و با اراده قوی بدون ترس پیش تاخت و بی‌واهمه و خط شکنانه در جبهه‌های مختلف همه را توانمند کرد و امروز ثمرات مجاهدت‌های او را در غزه می‌بینیم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین هادی صادقی در اولین یادواره شهدای حقوقدان استان کرمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: هفته بسیج را گرامی می‌داریم و این هفته برای این است که یادمان باشد، این شهدای بسیجی بودند که امروز این عزت و سربلندی را برای ما به ارمغان آورده و به شهدا و مجاهدان جبهه مقاومت درس دادند. تا پیش از این فراموش شده بود که جهاد فی سبیل‌الله وجود دارد.

وی افزود: شهدای انقلاب اسلامی و امام شهدا و رهبری کاری کردند با سربازانی همچون حاج قاسم سلیمانی، تفکر جدید، روح و اندیشه تازه و اراده و عزمی قوی در سرزمین‌هایی که باید مقاومت در آنها شکل بگیرد، بوجود آید و با تفکر اسلامی و در پیروی از ولایت این مسیر دوباره زنده شود و مسیر مبارزه با اسرائیل جوانه بزند و جوانان از مناطق مختلف فلسطین، شامات، اردن، عراق، یمن و … در این مسیر قرار گیرند.

معاون قوه قضائیه ادامه داد: تفکر اسلامی سربرآورد و جوانه زد و اینک به نهالی تنومند تبدیل شده است و این گروه اندک(فلسطینی‌ها) هیمنه آن جمع کثیر و توانمند پر از پشتیبانی‌های ظاهری پوشالی (اسرائیل) را بشکنند و شکستی بر جبهه استکبار وارد کنند که دیگر جبران‌پذیر نیست و هیمنه پوشالی آن کاملا فرو ریخت.

وی ادامه داد: جبهه مقاومت با طوفان‌الاقصی، اسرائیل را ضربه فنی کرد و دیگر به هیچ وجه این شکست رژیم غاصب جبران نمی‌شود و از یادها نمی‌رود و تاریخ دوباره آغاز شده است.

صادقی بیان کرد: اکنون در نقطه بسیار حساسی هستیم، امروز قرار است که آتش‌بس بین آنها برقرار شود و معنای آتش‌بس این است که رژیم غاصب پذیرفت که به اهدافش نمی‌رسد و بیداری ملت‌ها بر آنها آنچنان فشار وارد کرده است که دیگر نمی‌توانند ادامه دهند و ناچارند که آتش‌بس را بپذیرند و از بمباران دست بردارند، ولو در زمانی کوتاه و این گام بزرگ پیروزمندانه برای این گروه به ظاهر کوچک است.

وی عنوان کرد: خداوند متعال کسانی که در راهش شروع به مجاهدت کنند، خداوند آنها را یاری می‌کند و اکنون شاهد تحقق این وعده الهی هستیم.

معاون قوه قضائیه با اشاره به آیات و روایات در خصوص شهادت اظهار کرد: این بزرگداشتی که برای شهدای غزه در این جلسه صورت می‌گیرد در پیوند با شهدای خودمان است و بدانید که همه این شهدا در یک جبهه و در یک خط هستند، خیلی‌ها در جنگ‌ها در خاک و خون می‌غلتند ولی همه آنها شهید محسوب نمی‌شوند ولی شهدای غزه همه شهید محسوب می‌شوند.

رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه در ادامه بیان کرد: اسم ها(حماس و …) یا در چه مکتبی قرار دارد، مهم نیست؛ مهم این است که در این جبهه قرار گرفته است و مرزهای مذهبی و … را کنار گذاشته و سخن ولی فقیه را می‌شنود و براساس آن حرکت می‌کند و با ظلم ظالمان مبارزه می‌کند و هر کس در این جبهه مقاومت قرار گرفته باشد حال اسمش شیعه، سنی، علوی، سوری، یمنی و … باشد فرق نمی‌کند و مهم این است که همه آنها دارند خط ولی فقیه را تقویت می‌کنند و همه آنها شهید هستند.

وی تاکید کرد: امروز روز قدرت، امامت و ولایت است و قدرت ولایت آن است که توانسته شیعه و سنی را زیر پرچم مقاومت قرار دهد و کار سردار حاج قاسم سلیمانی کوچک نیست و سال‌ها باید بگذرد و تحلیلگران باید تحلیل کنند که سردار دلها چه کرده است و چگونه قدرت را به خط ولایت داد؟

صادقی بیان کرد: سردار حاج قاسم سلیمانی اهل کرمان بود و عزم و اراده قوی داشت و با اراده قوی بدون ترس پیش تاخت و بی‌واهمه و خط شکنانه در جبهه‌های مختلف همه را توانمند کرد و امروز ثمرات مجاهدت‌های او را در غزه می‌بینیم.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس