بازدید یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین، از سراسرنمای مقاومت سپهبد شهید سلیمانی

رهبر جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: سراسرنمای مقاومت شهید سلیمانی یادبود بزرگی درباره جبهه مقاومت و مسئله فلسطین است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، «خالد بطش» عضو ارشد و از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین از سراسرنمای مقاومت سپهبد شهید سلیمانی بازدید کرد.

خالد البطش در پایان بازدید از موزه مقاومت گفت: این مجموعه یادبود بزرگی است درباره جبهه مقاومت و علی الخصوص مسئله فلسطین در مقابل سلطه آمریکا به طور عام و سلطه رژیم صهیونیستی به طور خاص و بر وحدت امت اسلام تأکید می‌کند و اینکه فقط با مقاومت و وحدت می‌توانیم به حقوق خود دست پیدا کنیم، نه با تسویه حساب سیاسی و نه با فتنه مذهبی و قومی.

وی با تاکید بر حفظ وحدت در میان امت‌های اسلامی گفت: این مجموعه نقش بسزایی در جهت ارتقای سطح بینش جوانان امت اسلامی اعم از عرب و فارس دارد و جوانان ملت‌های مسلمان بایستی بدانند که مسائل بزرگی که در مواجهه با امت اسلام قرار دارد جز با وحدت، همکاری و با کار مشترک در مجامع انسانی که در صدر آن قضیه فلسطین است قابل حل نیست.

موزه و سراسرنمای مقاومت که بخشی از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس می‌باشد، بر پایه سناریو روایت مقاومت در برابر نظام سلطه بر مبنای اندیشه‌های انقلاب‌ اسلامی شکل گرفته است. این مجموعه در امتداد و بر مبنای انقلاب اسلامی و همچنین هشت سال دفاع مقدس، جریان‌های مقاومت در سراسرعالم را روایت می‌کند.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس