برملاشدن ذات تروریستی آمریکا برای جهانیان بواسطه ترور بزدلانه شهید حاج قاسم سلیمانی

فرزند شهید سلیمانی گفت: ترور بزدلانه شهید سلیمانی ذلت آمریکا را برای همه نشان داد. این ترور بزدلانه ماهیت آمریکا را افشا کرد و این رسوایی مانند داغ بر پیشانی آنها باقی خواهد ماند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم، خانم زینب سلیمانی فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ششمین کنفرانس بین‌المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: کودتا علیه دولت‌های مردمی در جهان، ترور آزادیخواهان، تحریم‌های ظالمانه، حمایت از رژیم‌های خونریز، برپایی زندان‌های مخوف، آزار و شکنجه زندانیان و ترور رسانه‌ای از مصادیق نقض حقوق بشر توسط آمریکا است.

وی ادامه داد: آمریکا پیوسته تلاش می‌کند با همه توان حقوق بشر را نقض کند، انسان ایستاده، خار چشم استکبار است. انسان ایستاده اگر در آمریکا هم باشد در معرض تهاجم و سلطه است.

سلیمانی افزود: کودتا علیه دولت‌های مردمی در جهان، ترور آزادیخواهان، تحریم‌های ظالمانه، حمایت از رژیم‌های خونریز، برپایی زندان‌های مخوف، آزار و شکنجه زندانیان و ترور رسانه‌ای از مصادیق نقض حقوق بشر توسط آمریکا است.

 

وی افزود: ترور بزدلانه شهید حاج قاسم سلیمانی، ذات ضدانسانی، تروریستی و شیطانی دولت آمریکا را این‌بار برای همه مردم جهان برملا کرد. این ترور بزدلانه، بیش از همه نمونه‌های پیشین، ماهیت آمریکا را افشا کرد. این‌بار تروریست‌ها به این موضوع [ترور شهید سلیمانی] اعتراف کردند و آن هم نه در میدان جنگ بلکه در فرودگاه. این رسوایی، مانند داغ بر پیشانی آنها باقی خواهد ماند.

سلیمانی ادامه داد: آنها کسی را به شهادت رساندند که ۴۰ سال برای پاسداری از حقوق بشر تلاش کرد. تلاش و مجاهدت او واقعی و اصیل بود و با عمل خود حقوق انسان‌ها را احیا کرد.

فرزند شهید سلیمانی افزود: داعش بزرگترین جنایت را به مردم کشورهای مختلف تحمیل کرد اما این فرمانده انسان‌دوست با مجاهدت و نوع‌دوستی، پایان این جنگ را اعلام کرد و توسط تروریست‌ترین دولت تاریخ بشر به شهادت رسید.

وی اشاره کرد: مساله ترور شهید سلیمانی صرفا حقوقی، فرهنگی و هنری نیست، قصاص آمر و عامل این ترور باید پیگیری شود.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس