برگزاری مراسم عزاداری در جوار مزار حاج قاسم سلیمانی در کرمان

مدیر گلزار بین‌المللی شهدای شهر کرمان گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه محرم، آیین‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان با شکوه خاصی در گلزار شهدای کرمان در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از خبرگزاری دانشجو، محمد رضا حسنی، مدیر گلزار بین‌المللی شهدای شهر کرمان در گفتگو گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه محرم، آیین‌های عزاداری سرور و سالار شهیدان با شکوه خاصی در گلزار شهدای کرمان در حال برگزاری است.

وی افزود: مراسم قرائت زیارت عاشورا از ساعت ۶ هر روز صبح و تا آخر ماه صفر در گلزار بین‌المللی شهدای کرمان و در جوار مزار سید الشهدای مقاومت، برگزار می‌شود.

حسنی بیان کرد: مراسم سخنرانی پیرامون نهضت حسینی نیز از ساعت ۵:۳۰ هر روز عصر با حضور حجت الاسلام سعیدی کارشناس برنامه سمت خدا برگزار می‌گردد.

مدیر گلزار بین المللی شهدای کرمان در ادامه با اشاره به حضور گسترده و پر شور قشر‌های مختلف مردم استان کرمان و سایر نقاط کشور در مراسم‌های عزاداری امام حسین (ع) در این مکان، اظهار داشت: هر روز بعد از نماز مغرب و عشا، ضمن تداوم سخنرانی کارشناسان دینی، هیات‌های مذهبی در جوار مزار سردار دل‌ها به عزاداری خواهند پرداخت.

او با اشاره به برپایی مراسم باشکوه نماز ظهر عاشورا در گلزار شهدای کرمان همزمان با روز عاشورا، گفت: مراسم شام غریبان نیز با حضور عزاداران حسینی و اقشار مختلف مردم در این مکان برگزار و پخش زنده تلویزیونی خواهد داشت.

حسنی همچنین در پایان اظهار داشت: در دهه دوم ماه محرم نیز مراسم سخنرانی و عزاداری در گلزار شهدای شهر کرمان بعد از اذان مغرب تداوم خواهد داشت.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس