دیر یا زود طومار زندگی دشمنان به دست همرزمان حاج قاسم درهم پیچیده می‌شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دشمنان جمهوری اسلامی بدانند به برکت خون شهداء و حاج قاسم سلیمانی که احیاگر این نسل و نسل های آینده تا ابد خواهد بود، دیر یا زود طومار زندگی ننگینشان به دست همرزمان حاج قاسم در هم پیچیده خواهد شد.

به گزارش بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از ایسنا، امیر کیومرث حیدری پیش از ظهر امروز ۱۵ فروردین ماه در حاشیه حضور در گلزار شهدای کرمان و ادای احترام به مقام شامخ شهداء به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیام ما برای مردم ایران این است، تا ولایت فقیه و تا شهیدان و عاشقان شهادت هستند، بدانند اسلام و قرآن حامی خواهد داشت.

وی افزود: امامت و ولایت پیوسته مورد حمایت عاشقان این جبهه خواهد بود و میهن ما در پناه خون شهداء و در پناه عظمتی که شهداء در رکاب ولایت ایجاد کردند، کشوری امن و امان برای زندگی خواهد بود.

حیدری تصریح کرد: دشمنان اگر انواع ترفندها را ابتدا برای سرنگونی نظام و وقتی موفق نشدند، برای منحرف کردن اصول کلی نظام به کار برده و طرفی نبستند و امروز که جنگ ترکیبی را با تمام توان علیه جمهوری اسلامی اجرا می‌کنند، بدانند به برکت خون شهداء و حاج قاسم سلیمانی که احیاگر این نسل و نسل های آینده تا ابد خواهد بود، دیر یا زود طومار زندگی ننگینشان به دست همرزمان حاج قاسم در هم پیچیده خواهد شد.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس