شهادت حاج‌قاسم رویش‌های بی‌شماری ایجاد کرد

فرمانده کل سپاه پاسدارن تأکید کرد: سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک شهید در شکست‌دادن دشمن قوی‌تر از حیات ظاهری خود عمل می‌کند.

به گزارش بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه نیز طی سخنانی در دهمین آیین الحاق تجهیزات تخصصی و دفاعی (شناوری) به نیروی دریایی سپاه گفت: فشار بیش از حد برای تشدید تحریم‌ها تا یک جنگ روانی برای ترویج شایعه و دروغ و سلب اعتماد ملی همه ابزار‌هایی است که دشمنان می‌توانند به کار بگیرند. غیر از آن اتهام زدن و حتی رحم نکردن به جوانان و نوجوانان معصوم ما در مدارس، یک زنجیره کامل از تمام مخاطرات، توطئه‌ها و تهدیدات در حد ممکن آن، یعنی دشمن با تمام قدرت به صحنه آمده است، اما هرچه عمل می‌کند، کمتر نتیجه می‌گیرد و از اهداف خود دورتر می‌شود.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امروز سپهبد حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک شهید در شکست‌دادن دشمن قوی‌تر از حیات ظاهری خود عمل می‌کند.

سرلشکر سلامی در ادامه با بیان اینکه دشمن باید این تجربه را بیاموزد که شهادت این فرمانده رویش‌های بی‌شماری را ایجاد کرد، خاطرنشان کرد: پس از شهادت او، جوانانی آمدند تا برای آینده این کشور یک قاسم سلیمانی باشند، او تکثیر شد و امتداد پیدا کرد، از یک فرد به یک امت تبدیل شد. او به یک مکتب تبدیل شد، مقاومت از یک تفکر به یک مکتب، آرمان و هدف بزرگ تبدیل شد.

وی ادامه داد: در ذهنیت تاریخی و جاری مردم عزیز ایران این رفتار نفرت‌انگیز و شرم‌آور است که عده‌ای بخواهند با پناه گرفتن در آغوش دشمنان به ملت ایران ضربه بزنند، اما خود را دوستدار ملت نشان بدهند. و به دشمنان تأکید می‌کنند که تحریم را تشدید کنند، انزوا را شدت بخشند.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس