شهیدسلیمانی برای جهانیان پیام‌آور صلح بود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: شهیدان بزرگی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی نه تنها برای مردم منطقه که برای تمام مردم جهان پیام‌آور صلح و امنیت بوده و نام بزرگ‌شان تا همیشه بر تارک افتخارات این مرز و بوم میدرخشد.

به گزارش بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از دفاع‌پرس، حجت الاسلام «سیدمحمد سادات» رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان در گفت‌وگو با خبرنگاران با تبریک 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا اظهار داشت: شهادت میراث گرانبهایی است که اصل و مبنای آن بر عبودیت و تسلیم رضایت پروردگار شدن است، یعنی همان مرتبه‌ای از بندگی که هدف تمام انبیای الهی بوده و درهای آسمان را به روی بندگان باز می‌کند.

وی با اشاره به تأثیر انقلاب اسلامی در احیای فرهنگ ایثار و شهادت گفت: امام راحل عظیم‌الشأن با حرکت عظیم خود بسیاری از ارزش‌های اسلامی و انسانی که مهمترین آنها روحیه ایثار و مقاومت است را احیا کرد، روحیه‌ای که تحقق بخش عدالت، صلح، رهایی از قید و بند و منافع اجتماعی را بر منافع فردی ارجح دانسته و برای تحقق این مهم انسان‌های خالص و مؤمن از جان و مال خود برای رضایت پروردگار و حفظ ارزش‌های اجتماعی می‌گذرند.

وی بیان داشت: شهیدان بزرگی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی نه تنها برای مردم منطقه که برای تمام مردم جهان پیام‌آور صلح و امنیت بوده و نام بزرگ‌شان تا همیشه بر تارک افتخارات این مرز و بوم درخشیده و همچون چراغی هدایتگر سالکان راه حق خواهد بود.

سادات با اشاره به مجاهدت مردم کردستان در پاسداری از ارزش‌های ملی و اسلامی، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به درستی شهیدان این منطقه را جزو مظلوم‌ترین شهدای اسلام دانستند و پاسداری و زنده نگه داشتن نام این شهدای بزرگ از بزرگترین رسالت‌های مردم و مسئولان در این استان خواهد بود.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس