«بیژن نوباوه» در بازدید از غرفه «مکتب حاج قاسم» تاکید کرد:

شهید سلیمانی را از زبان یارانش روایت کنید

«بیژن نوباوه» عضو جبهه پایداری در بازدید از غرفه انتشارات «مکتب حاج قاسم» تاکید کرد: پرداختن به یاران شهید سلیمانی، اثرگذاری این شهید در جامعه را بیشتر مشخص خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم، از ابتدای آغاز به کار ششمین روز نمایشگاه کتاب تهران، غرفه انتشارات «مکتب حاج قاسم» علاوه بر بازدیدکنندگان عمومی، میزبان چهره‌های مختلف سیاسی و فرهنگی است.

«بیژن نوباوه» نماینده مجلس شورای اسلامی و چهره فعال عرصه سیاست و رسانه، از جمله مهمانانی بود که دقایقی را در غرفه انتشارات مکتب حاج قاسم حاضر شد.

وی در توصیه‌ای به فعالان مکتب حاج قاسم، غفلت از یاران و همرزمان شهید سلیمانی را یک آسیب در مسیر معرفی این شخصیت مجاهد دانست و تاکید کرد: برای بهتر معرفی کردن شخصیت حاج قاسم، به یاران او بپردازید و از زبان یاران و همرزمانش او را روایت کنید.

عضو جبهه پایداری خاطرنشان کرد: شخصیت چند بعدی شهید سلیمانی، اخلاص، جنگاوری و مردمی بودن او امروز دیگر بر همگان عیان شده است اما زمانی می‌توانیم به بهترین شکل این شخصیت و اندیشه را تبیین کنیم که به معرفی یاران حاج قاسم و ثمره کار تربیتی او بپردازیم. در این صورت است که وجوه اثر‌گذاری این شهید در جامعه بیشتر مشخص خواهد شد.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس