شهید سلیمانی مرد اول ضدتروریست منطقه و جهان بود

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رو به افول و فروپاشی است، گفت: شهید سلیمانی الگوی برجسته رفتار انسانی در خارج از مرزها بود که اقدامات معنوی وی به صورت دامنه‌دار در جبهه مقاومت نمایان شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه در بیست و چهارمین مجمع عالی فرماندهان و مسئولین سپاه با اشاره به ویژگی‌های این نهاد انقلابی در دفاع از مظلومان و محرومان عالم عنوان کرد: آنهایی که به فکر مظلومان هستند در اوج معنویت قرار دارند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چنین ویژگی دارد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با ویژگی‌های معنوی که دارد مورد توجه آحاد انسان های آزاده جهان است، تأکید کرد: امروز ما در نوک قله هستیم و سپاه به برکت امکانات و تجهیزات و مهمتر از همه ایمانی که دارد با قدرت در همه امور پیش می رود.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به ویژگی‌های شهید سلیمانی به عنوان الگو و اسوه‌ای نورانی برای همگان عنوان کرد: شهید سلیمانی شخص نبود بلکه یک مکتب و یک مسیر نورانی بود که دشمنان نمی‌توانستند او را تحمل کنند. شهید سلیمانی الگوی برجسته رفتار انسانی در خارج از مرزها بود که اقدامات معنوی وی به صورت دامنه‌دار در جبهه‌ی مقاومت نمایان شد.

وی افزود: شهید سلیمانی مرد اول ضد تروریست منطقه و جهان بود که توسط تروریست‌ترین دولت و رئیس جمهور جهان ترور شد. شهید سلیمانی یک فرهنگ اصیل بود که دشمنان نمی‌‌توانستند او را تحمل کنند.دشمن شهید سلیمانی را ترور کرد اما نمیدانست که شهید سلیمانی برای آنان بسیار خطرناک تر از سردار سلیمانی است.

وی با اشاره به افول رژیم صهیونیستی در منطقه عنوان کرد: امروز محور مقاومت دست بالا را نسبت به رژیم صهیونیستی در اختیار دارد. اخیراً محور مقاومت با محوریت حزب الله توانسته حق گاز خود را از رژیم اشغالگر قدس بگیرد و این میسر نمی‌شد مگر با مقاومت حزب الله لبنان.

سردار قاآنی گفت: آمریکا در عراق 7 تریلیون دلار هزینه کرد اما دستاوردی جز ذلت برای او حاصل نشد؛ اسرائیل غاصب هم امروز در شرایط سختی هم از درون و هم از بیرون قرار دارد. در مدت اخیر روزانه 15 تا 30 حمله در کرانه باختری توسط نیروهای مقاومت علیه رژیم صهیونیستی انجام می‌شود.

قاآنی در پایان با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایمان، جهاد و شهادت خاطرنشان کرد: اسلام به ما آموخته است که اگر ایستادگی کنیم پیروزیم و در 45 سال اخیر هرگاه به فرهنگ مقاومت عمل کردیم پیروز شدیم.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس