شکل‌گیری بیداری جهانی مرهون جبهه مقاومت است

سردار «شیرازی» گفت: به برکت مجاهدت شهید حاج قاسم سلیمانی، نهضت مقاومت شکل گرفت که اثر وجودی آن امروز با عملیات «وعده صادق» آشکار شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از خبرگزاری دفاع پرس، سردار سرتیپ «محمد شیرازی» رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا در گفت‌وگو به حدیث «المُلکَ یَبقَی مَعَ الکُفرِ وَ لا یَبقَی مَعَ الظُّلم» اشاره کرد و اظهار داشت: بنای ایجاد رژیم صهیونیستی از ابتدا ظلم و ستم به ملت مسلمان و مستضعف فلسطین بود و این حرکت با حمایت کشور‌هایی همچون آمریکا و انگلیس شکل گرفت و تداوم یافت.

سردار شیرازی با بیان اینکه ظهور انقلاب شکوهمند اسلامی موجب آغاز تحرک تازه‌ای برای مقابله با ظلم‌ستیزی در جهان و تشکیل جبهه مقاومت شد، افزود: به برکت مجاهدت شهید حاج قاسم سلیمانی و با کمک مسلمانان و به‌ویژه جوانان منطقه، نهضت مقاومت شکل گرفت و اثر وجودی این نهضت، امروز با عملیات «وعده صادق» آشکار شده است.

رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا ادامه داد: امروز جبهه مقاومت با سرعت هرچه بیشتر رو به پیشروی بوده و بیداری جهانی شکل گرفته است که ان‌شاءالله این حرکت به سرانجام خواهد رسید.

وی با بیان اینکه هر انسان آزاده، انقلابی و مجاهدی با دیدن آنچه در صحنه غزه رخ می‌دهد، در حمایت از مظلوم و علیه ظالم اقدام می‌کند، گفت: اخیراً در نیویورک و واشنگتن دانشجویان و مردم به صحنه آمده‌اند و این نوید نزدیک بودن پیروزی فلسطین و برپایی نماز خیل عظیم مسلمانان در قدس را می‌دهد.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس