فلسطینیان با پیروی از حاج قاسم در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند

سردار معروفی گفت: حضور و وحدت ما در صحنه معادلات را تغییر خواهد داد؛ امروز فلسطینیان با پیروی از راه حاج قاسم با تمام توان در مقابل رژیم جعلی صهیونیستی ایستاده‌اند.

به گزارش بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از دفاع‌پرس، سردار «حسین معروفی» معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با اشاره به اینکه رژیم جعلی صهیونیستی درگیر مسائل داخلی است و نابودی این رژیم دور نیست، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی ایجاد شد تا بین‌ مسلمین اختلاف‌افکنی کند.

سردار معروفی گفت: امروز رژیم صهیونیستی بدترین شرایط را دارد و کشورهای محور مقاومت با وحدت به سمت نابودی اسرائیل و با شتاب بیشتری در حال حرکت هستند؛ امروز مسلمین جلوتر از حکومت‌های خود در مقابل اسرائیل ایستاده‌اند.

معاون هماهنگ سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه رژیم جعلی اسرائیل امروز نمی‌تواند از پس بحران‌های داخلی خود بربیاید و آن‌ها را حل کند، افزود: صهیونیست‌ها مطمئن باشند که آمریکا دیگر همچون گذشته از اسرائیل حمایت‌ نخواهد کرد.

وی گفت: حضور و وحدت ما در صحنه معادلات را تغییر خواهد داد؛ امروز فلسطینیان با پیروی از راه حاج قاسم با تمام توان در مقابل رژیم جعلی صهیونیستی ایستاده‌اند.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس