محور مقاومت با تلاش حاج قاسم به یک جبهه گسترده تبدیل شده است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت وظیفه اش را به شایستگی و با توانمندی بالا انجام داده، گفت: حاج قاسم این خط مقاومت مستقل، رشید، قوی و محکم را پایه گذاری کرده به طوری که این محور علیه رژیم غاصب صهیونیستی در غزه ایستادگی و رویای آمریکا در منطقه را به یاس تبدیل کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از ایرنا، سردار «ابراهیم جباری» در ویژه برنامه بزرگ قرآنی که در کانون شهید سبحانی سپاه کرج برگزار شد، افزود: امروز محور مقاومت نگهبان اسلام در جهان است و حاج قاسم این خط مقاومت مستقل، رشید، قوی و محکم را پایه گذاری کرده به طوری که این محور علیه رژیم غاصب صهیونیستی در غزه ایستادگی و رویای آمریکا در منطقه را به یاس تبدیل کرده است.

فرمانده سابق لشکر ولی امر اظهار کرد: حاج قاسم اطاعت از رهبر را اصل بنیادین تمام فعالیت‌ها و شرط ضروری تمام موفقیت‌ها در نظر می‌گرفت و این شهید والامقام الگویی برای ما است.

سردار جباری با بیان اینکه در مکتب حاج قاسم وقتی پای امام جامعه به میان می‌آید عقلانیت با قدسیت همراه می‌شود، گفت: در نگاه حاج قاسم قداست تبعیت از ولی فقیه منجر به برکتی می‌شود که تمام امور سخت، سنگین، دشوار و پیچیده ناشدنی، شدنی و سهل می‌شود.

وی بسیاری از مشکلات در کشور را ناشی از عدم تبعیت از ولی فقیه زمان دانست و افزود: اگر ما در این جامعه با تمام وجود از فرامین ولی فقیه تبعیت می‌کردیم این وضعیت را نداشتیم؛ امامین انقلاب در حد اعلا وظیفه شان را نسبت به این انقلاب انجام دادند و اگر ضعف و سستی وجود دارد، از ما است.

رزمندگان مقاومت در غزه حماسه بزرگی آفریدند

وی به حمله مقاومت به اسراییل و کشتار مردم غزه اشاره کرد و گفت: متاسفانه ما فقط بعد شهادت‌ها را می‌گوییم در حالیکه رزمندگان در غزه حرکتی در دنیا ایجاد و حماسه بزرگی آفریدند که ضربه سخت، مهلک و سنگینی بر پیکره صهیونیست‌ها وارد شد.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: نیروهای مقاومت در این نبرد ضربه مهلکی به صهیونیسم وارد کردند که این رژیم اکنون در کما است به طوری که پیروزی رزمندگان فلسطینی خنثی شدنی نیست و اگر دوباره حمله کنند به عمق اسراییل می‌رسیدند ولی در یک نقطه ایستادند.

وی با بیان اینکه ما در دفاع مقدس بیش از ۲۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردیم، گفت: خون های پاک شهدا در غزه نیز سبب پیروزی فلسطینیان می‌شود.

وی افزود: ورود رزمندگان مقاومت به درون اسراییل در شرایطی بود که می‌گفتند اگر یک پشه پر بزند ما می‌فهمیم، در حالیکه آن ها امکانات مخابراتی پیشرفته‌ای دارند ولی این رزمندگان از خط عبور کرده و وارد اسراییل شدند.

وی ادامه داد: درک آمریکایی‌ها از رویارویی با جمهوری اسلامی و جبهه مقاومت در سال‌های گذشته این بود که ما دوام نمی‌آوریم و در این هجمه‌های سنگین و فتنه‌ها نمی‌توانیم پیش برویم ولی ایران اسلامی برنده این رویا‌رویی با آمریکا و دست نشاندگانش است.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ایران اسلامی و جبهه مقاومت بازی بزرگ را در منطقه در مقابل آمریکایی‌ها و قدرت‌ها برده است و تمام قدرت‌ها به نفع ایران اسلامی چرخید و به زودی آمریکا باید از منطقه برود.

وی ادامه داد: کاری که حاج قاسم در سایه هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و با مجاهدت خستگی ناپذیرش انجام داد تشکیل محور مقاومت بود که هم اینک به بار نشسته است.

وی با بیان اینکه سید حسن نصرالله هم در تکامل این جبهه نقش اساسی دارد و امروز مردانه و عالمانه ایستاده، اضافه کرد: حاج قاسم با همرزمانش توانست با تربیت جوانان غیور و بزرگی، تشکیلات عظیم سیاسی، نظامی و اجتماعی ایجاد کند که تمام اجزای آن موفق شدند در موضوعات و مواردی به نقطه ای برسند که برتر از دولت های منطقه نقش ایفا کنند.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس