مدل حکومت سردار اسلام حاج «قاسم سلیمانی» بر مبنای غیرت دینی بود

حجت‌الاسلام سعادت‌فر گفت: مدل حکومت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی بر مبنای غیرت دینی بود و امروز دنیا به این موضوع پی برده و این الگویی جامع برای حکومت است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «رضا سعادت‌فر» امام جمعه بافق در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان، اظهار داشت: حکمرانی غیورانه با وطن فروشی متفاوت است و همانطور که حضرت امام (ره) غیورانه به دفاع از اسلام انقلاب پرداخت.

وی گفت: مدل‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی غیورانه امروز در کشور نهادینه شده است و دیگر مثل گذشته نیست که با پیروی از غرب، برخی با وطن فروشی به دنبال رفاه و بذل و بخشش خاک باشند.

سعادت‌فر بیان داشت: مدل حکومت غیورانه به معنی تعامل با جامعه جهانی برای توسعه اقتصادی و ارز‌ آوری با حفظ اقتدار اعتقادی و غیرت دینی است.

سعادت‌فر افزود: امروز حکمرانی دینی و غیورانه نفوذ در منطقه را قطع کرده است که این، حاصل غیرت دینی است.

امام جمعه بافق تصریح کرد: پیشرفت‌های علمی و نظامی و فناورانه حاصل حاکم شدن مدل حکومت غیورانه است و دیگر مثل قبل کشور معطل برجام نیست که بگویند آب خوردن هم به برجام بستگی دارد.

امام جمعه بافق بیان داشت: حکمرانی غیورانه باعث شده است که امروز منافقین مزدور هیچ جایگاهی در پایگاه‌های خود نداشته باشند و حتی از پایگاه سوم خود هم رانده و بی‌هویت و با آینده‌ای تاریک رها شده‌اند.

وی افزود: مدل حکومت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی بر مبنای غیرت دینی بود و امروز دنیا به این موضوع پی‌برده و این الگویی جامع برای حکومت است.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس