مکتب حاج قاسم باید تولیدات خود را به سمت فضای مجازی سوق دهد

«حسن خجسته باقرزاده» معاون سابق صدا و سیما و کارشناس رسانه در بازدید از غرفه انتشارات «مکتب حاج قاسم» بر ضرورت تولید محتوا متناسب با ذائقه و سلیقه کودک و نوجوان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم، «حسن خجسته باقرزاده» معاون سابق صدا و سیما برای بازدید از آخرین آثار تولید و عرضه شده انتشارات «مکتب حاج قاسم » در این غرفه حضور یافت.

وی پس از مشاهده تولیدات حوزه کودک و نوجوان اظهار داشت: اهتمام شما به کار برای کودک و نوجوان اتفاق بزرگی است اما نباید کتاب تنها رسانه شما باشد.

به گفته خجسته، نسل کودک و نوجوان امروز به ندرت با کتاب ارتباط برقرار می‌کند و با توجه به اقبال این گروه سنی از فضای مجازی، باید از این ظرفیت نهایت استفاده را برد.

این کارشناس رسانه با تاکید بر ضرورت سرمایه‌گذاری در حوزه بازی ادامه داد: بازی خود هنجارساز است و باید علاوه بر بازی، صورت‌های دیگری از تولیدات که قابلیت انتشار در فضای مجازی را دارند همچون کلیپ‌های کوتاه، تصویر و سرودن ترانه در اولویت کار قرار دهید . اگر این ظرفیت نادیده گرفته شود بخش عمده‌ای از کاربران از دسترس خارج خواهند شد.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس