مکتب عاشورایی و سلیمانی در قلوب ما نفوذ کرده‌است

مسؤول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: مکتب حاج قاسم برخاسته از مکتب حسینی و عاشوراست.

به گزارش بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از خبرگزاری فارس، سردار زهرایی مسؤول سازمان بسیج سازندگی کشور در سومین یادواره جهادگر پاسدار شهید محمدعارف کاظمی در شهرستان سیمرغ ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد: مکتب عاشورا مکتبی انسان‌ساز است آیا مکتب حسینی فقط واقعه تاریخی بود؟ اگر مکتب سلیمانی در بلاد کفر هم جای پیدا کرده برخاسته از مکتب حسینی و عاشوراست.

سردار زهرایی با بیان اینکه شهدا اوج تفکر خود را از ولایت‌پذیری می‌دانستند و در مسیری بدون ادعا و چشم داشت به مردم خدمت‌رسانی می‌کردند، خاطرنشان کرد: باید نقش خود را در این مقطع تاریخی بدانیم، بخواهیم یا نخواهیم به قیام مهدی (عج) نزدیک می‌شویم باید بدانیم ما در کدام لشکریم.

وی خدمت صادقانه به مردم در مقابل پمپاژ ناامیدی از سوی دشمن را از اقدامات مهم برشمرد و افزود: شهدا خدمت صادقانه به مردم داشتند، انقلاب با خون شهدا زنده است، خون شهید مثل چشمه‌ای می‌جوشد و مکتب عاشورایی و مکتب سلیمانی و شهدایی در قلوب ما نفوذ کرده است.

سردار زهرایی در پایان از رئیس مجلس شورای اسلامی خواست تا پیگیری‌های قانونی را برای شهید خطاب کردن کسانی که جانشان را در راه جهاد فدا کردند، انجام دهند.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس