هنر شهید سلیمانی؛ ساختن نیروهایی در تراز انقلاب اسلامی

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس گفت: هدف شهید حاج قاسم سلیمانی عملی نمودن ایده امام راحل در منطقه بود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم، سردار «عباس بایرامی» رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس پیرامون شعار چهارمین سالگرد شهید سلیمانی اظهار داشت: نامگذاری شهیدالقدس به عنوان شعار چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اقدام بسیار درستی بوده است.

وی اشاره کرد: رژیم صهیونیستی بیش از ۷۰ سال است سرزمین مادری فلسطینیان را اشغال کرده و زمینه درگیری‌های متفاوتی در منطقه غرب آسیا بوجود آورده است و مجاهدت شهید سلیمانی زمینه‌های ورود جبهه مقاومت به قدس شریف را فراهم کرد.

وی در ادامه اظهار داشت: همان‌گونه که  امام راحل همه ملت‌های آزاده دنیا را متوجه قدس شریف کرد، فرمانده سلیمانی نیر شکل‌دهی و سازماندهی مبارزه علیه رژیم غاصب صهیونیستی را به عهده گرفت.
نگاه این شهید عزیزمان، صدور ایده‌ها و ساختن نیروهایی در تراز انقلاب اسلامی در کشورهای همجوار ایران بود.

بایرامی تاکید کرد: نیروهایی که بر اساس نگاه شهید سلیمانی  پرورش یافتند، امروز در مقابل استکبار جهانی محکم ایستادند و مقاومت می‌کنند و نمونه آن را در عملیات طوفان الاقصی می‌بینیم.

وی با بیان اینکه اگر حمایت‌های آمریکا و کشورهای غربی نبود، قطعا رژیم کودک‌کش صهیونیستی نابود شده بود، خاطرنشان کرد: امروز مردم مظلوم غزه جانانه در مقابل دشمنان ایستادند و آنها را زمین‌گیر کردند.

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس  در پایان یادآور شد: هدف شهدای انقلاب اسلامی همچون حاج قاسم سلیمانی، حسن  طهرانی مقدم، صیاد شیرازی و …. این بود که ایده امام راحل را در منطقه عملی کنند.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس