جوانان شیفته مکتب حاج قاسم سلیمانی هستند

امام جمعه شهرستان مشگین شهر گفت: جوانان ما در برنامه‌های مناسبتی مختلف نشان می‌دهند که شیفته مکتب حاج قاسم سلیمانی هستند.

به گزارش روابط عمومی مکتب حاج قاسم به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام غلامرضا باوقار در آئین اختتامیه دومین هنرواره «عباس زمان» در مشگین شهر اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی با اخلاص تمام مردم‌‌داری و ولایت‌مداری سبک متفاوت تربیتی را در کشورمان بنا نهاد که قطعاً برای همیشه به عنوان میراثی ماندگار جاودانه خواهد ماند.

وی تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی با ویژگی‌ها و خصایص برتر زمینه رشد و تعالی نسل سوم و چهارم انقلاب را به شکل شایسته فراهم کرده و قطعاً این الگوی بی‌بدیل می‌تواند زمینه‌ساز تحول روحی، روانی این نسل در سال‌های آینده باشد.

امام جمعه شهرستان مشگین‌شهر گفت: در قالب چنین هنرواره‌ها و با مبنای فعالیت‌های هنری و فرهنگی می‌توان مکتب حاج قاسم سلیمانی را بهتر و شایسته‌تر به نسل‌های آینده معرفی کرده و زمینه صیانت از ارزش‌های مکتب اسلام و انقلاب اسلامی را فراهم کرد.

حجت‌الاسلام باوقار افزود: در مکتب اسلام وجود شخصیت‌های بی نظیر همواره سرمشق و الگوی تربیتی برای نسل حاضر و آینده است و در مکتب امام خمینی (ره) شاگردان ممتاز و شاخصی همچون حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته که در اخلاص، ولایتمداری، مردم‌داری و حضور در عرصه‌های معنوی و ارزشی جز چهره‌های بی بدیل و درخشان محسوب می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: در حساس‌ترین شرایطی که دشمن تلاش می‌کند الگوهای تربیتی جدیدی را برای نسل امروز و آینده ارائه کند، باید خانواده‌ها و فرزندان دلیر این سرزمین به جای الگوها و معیارهای خارجی به مکتب سازنده حاج قاسم سلیمانی رجوع کرده و از این آبشخور به شایستگی رفع نیاز کنند.

حجت‌الاسلام باوقار اضافه کرد: انقلاب اسلامی امروز در حساس‌ترین مقطع و با هجمه‌های سنگین فرهنگی، جنگ نرم رسانه‌ای و تبلیغات کور دشمنان قرار گرفته و در این برهه حساس باید بیش از هر زمان دیگر تبلیغ و آگاه‌سازی نسل آینده به سمت الگوهای شایسته همچون مکتب حاج قاسم سلیمانی مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.

امام جمعه شهرستان مشگین شهر ضرورت تبیین شخصیت سردار حاج قاسم سلیمانی را در ابعاد فرهنگی، هنری و تربیتی یادآور شد و بیان کرد: حرکت شایسته‌ای که فرهنگ و ارشاد اسلامی در قالب هنرواره «عباس زمان» آغاز کرده قطعاً می‌تواند یکی از بهترین راه‌ها و سبک‌های انتقال این مواریث باشد.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس