خون پاک شهید سلیمانی به مسئله فلسطین عمق بخشید

دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق عراق با اشاره به نقش شهید سلیمانی در حفظ مسئله فلسطین، تأکید کرد که همه تلاشهای استکبار جهانی برای حمایت از رژیم صهیونیستی، هیچ سودی نداشته است.

به گزارش بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از گزارش مشرق، قیس الخزعلی دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق عراق در سخنرانی تأکید کرد که روز به روز در تحقق وعده الهی مبنی بر آزادی مسجدالاقصی نزدیکتر می‌شویم

شبکه العهد به نقل از الخزعلی گزارش داد، دشمنان با ترور شهید قاسم سلیمانی قصد داشتند، مسئله قدس به فراموشی سپرده شود و محور مقاومت هم تضعیف گردد، ولی خون پاک وی، باعث شد که این مسئله عمیق‌تر و مستحکم‌تر شود.

وی با بیان اینکه همه تلاشهای استکبار جهانی برای حمایت از رژیم صهیونیستی، هیچ سودی نداشته است، علت این مسئله را وجود ملتی دانست که به آرمان خود باور دارد و نیروهای مقاومتی که برای دفاع از این باور، سلاح در دست دارند.

دبیر کل عصائب خبر داد که در حال حاضر به سمتی در حرکت هستیم که رژیم ظالمانه مبتنی بر تک قطبی آمریکای شرور رو به نابودی است و امیدواریم که خداوند ما را از همه قطبهای ظالم نجات دهد و به سمت جهان جدیدی سوق دهد که خیر و عدالت، قطب حاکم بر آن باشد.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس