حاج قاسم سلیمانی، نظام سلطه را بی‌حیثیت کرد

پژوهشگر و استاد دانشگاههای کشور با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی، نظام سلطه را با همه ابهت پوشالی‌اش بی‌حیثیت کرد، گفت: همه زندگی شهدا سراسر معنویت و برکت است و هرگز به دنبال موقعیت اجتماعی نبودند.

به گزارش روابط عمومی مکتب حاج قاسم به نقل از گزارش ایرنا، حشمت الله قنبری، در سومین یادواره شهدای کارگری استان یزد افزود: نفس و نگاه شهدا به اهلش می‌رسد و در نسل دوم انقلاب نیز شهیدی مثل حججی ظهور پیدا می‌کند.

مشاور ارشد رئیس بنیاد مستضعفان کشور یادآور شد: شهید فقط یکی است که خدا انتخاب و گزینش می‌کند و شهدایی مثل ابراهیم همت تمام نمی‌شود و در شهید محسن حججی متبلور می‌شود.

قنبری اظهار داشت: شهدایی مثل قاسم سلیمانی نیز مثل خورشیدی بود که نظام سلطه را بی‌حیثیت کرد و آینده خواهند گفت یک سردار ایرانی با اتصال به خداوند توانست ارتش بزرگ دنیا را نابود کند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد نیز در این یادواره شهدا گفت: شهدا همه وجود خود را تقدیم انقلاب کردند و دشمنان در طول انقلاب اسلامی همواره با تمام توان خود علیه این نظام و انقلاب توطئه کرده و برای محو اسلام برنامه‌ریزی می‌کنند.

سردار احمد زارع کمالی افزود: دشمنانی که در داخل و خارج از اعلام براندازی هم ترسی نداشتند و با تشدید تحریم‌ها و بی ثبات‌سازی داخلی و پناه داده به منافقین و با عملیات روانی بی‌سابقه و جنگ ترکیبی و تهدید نظامی، تلاش کردند انقلاب را به انزوا بکشند تا به اهداف خود برسند.

وی ادامه داد: تبعیت از مقام معظم رهبری باعث می‌شود نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شود و باید حواسمان باشد دشمن بعد از شکستی که در سال قبل خورد، قرار نیست ما را رها کند و برای رسیدن به اهداف شوم خود که براندازی نظام مقدس اسلامی است در حال برنامه‌ ریزی دوباره خواهد بود.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس