پرونده شهادت حاج قاسم سلیمانی در مراحل پایانی است

محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور در دومین همایش بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: پرونده جنایات آمریکا علیه فرمانده مجاهد حاج قاسم سلیمانی در مراحل پایانی است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مکتب حاج قاسم به نقل از خبرگزاری موج، محمد دهقان معاون حقوقی رئیس جمهور در دومین همایش بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی که صبح امروز با حضور برخی سفرای کشورهای اسلامی و شخصیت‌ها برگزار شد، با بیان اینکه در هر ماه سندی از جنایات آمریکا وجود دارد گفت: جریان منافقین با پشتیبانی و حمایت آمریکا در سال‌های متمادی توانستند سرپا بمانند و آمریکایی‌ها منافقین را در دندان خود برای انجام جنایات نگه داشتند.

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: آمریکا چند دهه است که برای فشار آوردن به ایران از هیچ ابزاری کوتاهی نکرده و تحریم‌های بسیاری را علیه ایران اعمال کرده است.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان سند جنایات آمریکا است گفت: آمریکایی‌ها از همان آغاز تلاش کردند تا نفوذی‌های خود را در حکومت جای دهند و از طریق خائنین جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند.

وی بیان داشت: زمانی می‌توان به عدالت سازمان ملل ایمان آورد که آمریکایی‌ها را محاکمه کنند اگر اشخاصی که مستقیماً دستور ارتکاب جنایت ترور شهید سلیمانی را داده‌اند محاکمه شوند آنگاه می‌توان ادعا کرد سازمان ملل بی طرف است.

همچنین وی در ادامه افزود: جنگ نیابتی را آمریکا انکار نکرد و جنایاتی که در فلسطین، سوریه، عراق، لبنان، یمن انجام شد حاکی از آن است که دست آمریکا به خون کودکان و مردم بی‌گناه آلوده است همین آمریکایی‌ها مستقیماً عروسی افغانستان را به خاک و خون کشیدند.

دهقان با بیان اینکه خوشبختانه با وجود تمام این جنایات آمریکا به اهداف خود نرسید گفت: آمریکا در ۲۲ بهمن سال ۵۷ از ایران اخراج شد و سال‌های بعد نیز با مجاهدت و وحدت مسلمین از منطقه نیز تا حد زیادی اخراج شد و منافعش به خطر افتاد و خوشبختانه کشورهای مسلمان نیز به تدریج به این نتیجه رسیدند که نمی‌شود به کشور جنایتکاری مثل آمریکا پناه برد و به آن تکیه کرد.

معاون حقوقی رئیس جمهور ادامه داد: در حوزه تحریم‌ها پرونده سنگینی علیه آمریکا تهیه شده است و ده‌ها جلد سند علیه این تحریم‌ها آماده شده است و برای مقابله با تحریم‌های علیه ایران هر اقدامی انجام می‌شود و کارشناسی‌های لازم درباره پرونده جنایات آمریکا علیه فرمانده مجاهدین در مراحل پایانی است و به زودی به اتمام می‌رسد تا همه مردم دنیا شاهد جنایات آمریکا باشند و کسانی که همچنان چشم به آمریکا بسته‌اند و با افتخار خود را غرب‌گرا می‌دانند به هوش بیایند.دیدگاهی ثبت نشده است

فراخوان کنگرۀ ملی شعر شهید القدس